| chocolateftw a întrebat:

Intrebarea este : Daca imi decolorez parul,va ramane asa sau poate parul reveni la culoarea originala in timp?(Nu ma intereseaza opinii despre decolorarea parului sau de ce vreau s-o fac, doar raspunsul intrebarii.)

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Se decoloreaza doar parul care il aia cuma (lungimea actuala). Apoi in timp, dupa o saptamana-doua deja vezi la radacina parului cum iese firul de culoarea naturala, care o ai si acum
! deci ce va creste proaspat dupa decolorare, va avea culoarea ta naturala! bafta!

| Elvina a răspuns:

Nu cred ca isi revine la culoarea naturala.

| voineapaula a răspuns:

Eu mi-am facut suvite, iar dupa un timp (1 luna) a revenit culoarea parului natural.Deci raspunsul este da.
Fundita?

| dydysweet a răspuns:

Daca iti decolorezi parul o data nu ai cum sa revina in timp culoarea naturala a parului trebuie sa te vopsesti mereu deoarece vopsea se duce in cateva luni si iese la iveala parul decolorat

| DoctorStieTot a răspuns:

Depinde cu ce il decolorezi! exista solutii permanente- parul ramane decolorat tot timpul(atentie- parul care creste dupa decolorare o sa aiba culoarea ta naturala).
Mai exista si solutii de scurta durata ale caror efect dureaza cateva luni.

| andradalarisa a răspuns:

Nu o sati revina la normal a incercat o prietena de-a mea