| baby27 a întrebat:

Sunt bruneta vopsita cu vopsea fara amoniac, as vreeea foarte mult sa stiu cum pot sami decolorez parul cu apa oxigentata dar nu stiu cum poate sa iasa, nu as vrea sa incerc decolorarea de la coafor, vreau doar sami decolorez putin culoarea ca sa ma pot face castaniu asa deschis, va rog mult ajutooor.

Răspuns Câştigător
| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Poti merge la kallos daca stai in Iasi si sati cumperi decolorant de par care nu arde este cel mai bine asa, iar ca sa stii apa oxigenata nu prea are efect de cat daca de dai un an intreg cu ea in fiecare saptamana dar s-ar putea sa apara boli de par de la ea eu sper sa te ajute tot ce ti-am spus happy daca vrei sa stii unde e kallosul poti sa ma intrebi daca stai in Iasi happy

| baby27 explică (pentru ToxicPunkgirl999):

Din pacate nu stau in Iasitongue, nici macar aproape insa multumesc pentru ajutortongue

| ToxicPunkgirl999 a răspuns (pentru baby27):

Ai putea cauta pe internet sau in localitatea ta acest magazin se gasesc si retete pentru par diferite lucruri, sampoane speciale happy bafta si norac la cautathappy

| AndrEyYwTz a răspuns (pentru baby27):

Dati foc
Esti doar un jeg pe langa mine
Nu te mai crede mare si tare rolling on the floor
Vai de tine

5 răspunsuri:
| AndrEyYwTz a răspuns:

Taietil

| baby27 explică:

AndBzz daca nu stii sa dai un raspuns coerent si de bun gust mai bine las-o balta, nimeni nu are nevoie de comentarii stupide, multumesc.