| Iriiiii a întrebat:

Cum se foloseste apa oxigenata 3% pentru decolorarea parului? vreau sa imi decolorez parul de deasupra buzei ( stiti voi, mustata :-s ).

4 răspunsuri:
| Morena30 a răspuns:

Eu am incercat cu apa oxigenata dar nu a avut niciun efect oh go on.Asa ca iti recomand sa ti-o indepartezi cu ceara(banda cu ceara) ori cu penseta(desi dureaza mai mult). Succes!:*

| ZZG a răspuns:

straight face da' n-ar fi mai simplu s-o iei cu ceara? laughing

| XxRoyalxX a răspuns:

Inmoi putina vata darai grija caci daca pui prea mult se va scurge in gura si nu stiu ce ti se va intamplabig grin

| pantofipantofi a răspuns:

Mai bine te faci direct cu pudra decoloranta, ustura putin, dar apoi aplici crema hidratanta, nu raman urme, mult succes