| anonim_4396 a întrebat:

L'oreal ombre nu se mai gaseste? In magazine nu l-am mai vazut iar online nu este in stoc.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este unde l-ai cautat tu. Pe amazon.com este in stoc. Caauta si in alte parti.

| Aasdfghj a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu m-as baga sa cumpar de pe amazon.

| SkyPilot a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eu a verificat acolo doar ca mai exista. Problema nu e cu amazon ci cu serviciile postale si vamale romanesti. Eu locuiesc n Canada si pot sa iti spun ca amazon merge perfect.

| Aasdfghj a răspuns (pentru SkyPilot):

Da, de asta imi e frica plus ca ar dura ceva timp sa ajunga. Multumesc pentru cautare. O sa ma gandesc la o alta solutie.

| SkyPilot a răspuns (pentru Aasdfghj):

Umbla prin supermarketurile din orassul tau care au sectie de cosmetica. Ia-ti mai multe cand prinzi o oferta daca folosesti mereu aceeasi nuanta. Faci o investitie, da economisesti si timp si bani.
Mulltumesc pentru fundita!

5 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Trebuie să fie.
Eu am văzut pe amazon.