| anonim_4396 a întrebat:

Buna m a intr o prietena daca stiu vreun site in care poti afla parola de mess a cuiva si eu i am spus ca nu exista da ea tot o tine oe a iei si vreau sa va intr cine are dreptate?
funsda+vot

Răspuns Câştigător
| Inna_7059 a răspuns:

Sa sty ca asa ceva nu exista...si eu cautam un program de spart parole dar mi-au spus multi ca nu exista asa ceva... program de spart parole au doar hecari si nu se gaseste asa de usorwinking

9 răspunsuri:
| Lyiia a răspuns:

Nu exista niciun site.Eu am cautat vreo cateva zile si mereu ziceau "nu exista site de spart parole". Deci cred ca tu ai dreptatelaughing

| zanesiprintese a răspuns:

Se tot spune ca exista, dar eu una nu am vazut pana acumhappy... Am vazut, dar nu sa si meargalaughing

| catty443 a răspuns:

Nu cred ca exista, toti spun asta si incearca sa descopere, dar nu am vazut niciodata un site care sa mearga.cred ca singura modalitate de a afla parola cuiva e sa i-o ceri sau s`o ghicesti.

| Aly64 a răspuns:

Nu exista nici site-uri si nici programe. Toate sunt fake-uri.
Doar hack-erii pot afla parolele.

| AndreiP98 a răspuns:

Nu exista. Spune-i ca daca tot exista sa se informeze si sa-ti zica.

| alexutzapl a răspuns:

Pai da exista am vazut un videoclip cu un cocalar care downloada un program care afla parolele...este exact ca yahoo messenger da nu merge sa intre (daca vine la tine cineva sa intre pe mess) si iti ramane parola intr-un fisier... poti da si pe google sa vezi filmuletul fundita?

| romanu77 a răspuns:

Aveau "baietii" niste softuri care spargeau parolele de yahoo. costa de la 1000 euro in sus. voi credeti ca e asa simplu? intrii pe un site... pac. scrii adresa de mail si intr-o secunda ai parola? happy

| яαzναи a răspuns:

Nu exista site-uri de unde sa afli parola cuiva pe mess etc. Eventual,daca persoana careia vrei sa ii afli pw este,, varza" cu informatica in general, poti incerca cu keyloogeri(nu te-as sfatui ca nu e frumos) happy

| ciokko a răspuns:

Pai nu stiu daca exista...confusedpune-o pe prietena ta sa se uite la un tutorial de spart parole.sar punea sa existe...dar unele nu sunt reale asa ca sa nu downloadeze nimic pentru ca ia virusi, program de spart parole ca sa il downloadezi nu exista.doar sa dai pe undeva pe la messenger, TUTORIAL DE SPART PAROLE cred ca este happy