| anonim_4396 a întrebat:

M-am epilat aseară pe mâini cu cremă depilatoare, după care am luat-o cu big-ul iar acum am pe braţe vreo 2-3 răni ( arată de parcă pielea este dusă ) şi ustură.

Care ar fi cauza şii ce să fac să treacă mai repede?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pielea de pe maini este sensibila si e posibil sa te fi ranit cu big-ul.
Ca sa iti treaca mai repede, pune-ti niste comprese cu bitter suedez. Te va ustura, dar va grabi vindecareahappy. Sau poti incerca cu spirt, dar mai bun e bitterul suedezhappy.

| LivingLouder a răspuns:

Dai cu spirt dar o sa usture

Răspuns utilizator avertizat