Întrebare recomandată | stefaniastefi a întrebat:

Hei!
Ieri mi-am luat mustața cu crema depilatoare de la Cien și m-am iritat foarte tare. M-am înroșit si ma si ustura. Abia după ce m-am dat am văzut ca nu e pentru față. Vreau sa știu cât durează iritația asta și cu ce pot sa dau sa treacă mai repede.
FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Unguent de galbenele

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Ulei de masline sau cu ce spune danielaxyz:unguent de galbenele.

| Dragos-Iosif_Sescu_1997 a răspuns:

Salut...pai trebuie sa te dai cat mai des cu orice fel de crema care sa umezeasca acolo eu as folosi ulei de argan crema de galbenele tetraciclina si trebuie sa astepti cam 1 saptamana sau 2 ppana iti revii complet.