| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Ma adresez fetelor. So... Mi-am comandat de pe net o pereche de jeans. In poza erau ok. Mi-au placut,i-am comandat. Cand am primit comanda,am constatat ca erau genul de jeans drepti( strimti la coapse,largi la glezne). Mie mi se potrivesc cei conici. Ok. Sunt drepti,sunt drepti. Totusi trebuie sa ii port. Nu ii pot inghesui undeva in fundul sifonierului. Care e problema? Nu stiu cu ce sa ii asortez. De aceea vreau sa va cer voua,fetelor, parerea.
Ma gandeam ca as putea incalta o pereche de sneakers ca acestia >>-- http://www.mujer.ro/......9-lei.jpg.
In partea de sus, nu am idee cu ce i-as putea asorta.
Am uitat sa specific ca vreau o tinuta care poate fi purtata si la liceu. So, trebuie sa fie ceva decent. O sa dau funda raspunsului pe care il consider ca fiind cel mai bun din punct de vedere al respectarii cerintelor mele. Va multumesc frumos. Sa aveti o zi cat mai placuta in continuare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenesi.
Pantofi stil Oxford.
Balerini.

| Kenya a răspuns:

O poti purta cu o camasa alba si pantofi.

| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Sunt baiat si iti spun cum mi-ar placea sa vad imbracata o fata cu acest model de blugi.Ai putea adopta stilul grunge:o pereche de tenisi sau bocanci ce vrei, blugii, iar sus o camasa cu carouri, iar peste o geaca din piele model biker sau o jacheta de blugi cu o marime 2 mai mari, poti cauta stilul boyfriend.Al doilea stil ar putea si casual:o pereche de pantofi stil masculin cum ar fi oxford,blugii,un tricou cu un numar,doua mai mare si un lant la gat,ce preferi, de asemenea poti lua un jerseu subtire sau tricotat peste tricou.Iar al treilea stil pe care il adopt si eu e layering:bocanci sau orice incaltaminte preferi, blugii, o camasa inchisa pana sus peste care vii cu o bluza si un cardigan tricotat mai mare pentru a parea cat mai lejera si nu sugrumata laughing sau tot asa poti sa iti iei un tricou, o camasa, un jerseu si peste o jacheta evident preferinta ta.Nu uita ca e un raspuns dat de un baiat,(evident, acestea sunt preferintele mele in materie de moda cand vine vorba de fete, poate altuia i-ar placea sa le vada pe jumatate dezbracate, fiecare cu preferintele lui). Sper sa iti fie folositor raspunsulwinking

| MayhemChimera a răspuns (pentru MayhemChimera):

Buna din nou.Tocmai am vazut cu ce tenisi vrei sa asortezi acei blugi si nu pot spune altceva decat ca sunt oribili si de obicei ii vad numai la pitipoance si in plus arata foarte ieftin.Pe acest site sunt produse mult mai ok decat acei tenisi.
http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-casual-robo-negri-7760887
Pantofii oxford de care iti spuneam.
http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-sport-mona-negri-7758808
Acestia sunt foarte frumosi.
http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-sport-roja-negri-2-7758335
Daca vrei ceva mai colorat.
http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-sport-vidal-negri-7758265
Si acestia sunt geniali.
http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-sport-tamo-2-negri-7758018
Acestia sunt foarte versatili si merg aproape la orice.
http://www.depurtat.ro/cumpara/espadrile-bruno-negre-7761236
Acestia sunt mult mai frumosi decat acei tenisi.
Mai sunt inca multe perechi de pantofi pe site.Si te rog nu ii cumpara aia, deoarece nu merg cu absolut nimic din ce ti-am scris la haine. Sper sa nu iei acest raspuns ofensator.:)

| Ode34 a răspuns:

Deci ti-ai luat niste blugi evazati de ep net. Uite cu ce sa te imbraci ca sa-ti intregesti look-ul :
1)Adauga un top in forma A cei Oxfsi vei arata aidoma modelelor din filmul lui Antonioni, pentru ca acest look sa fie complet, poarta o pereche de pantofi masculini, sa arati cat mai fresh, stii cum zic, te poti lipsi de accesorii daca vrei, insa daca vrei neaparat sa le porti, mergi pe varianta celor masive.
2) o bluza din dantela (orice culoare, care se asorteaza cu blugii sau incaltamintea ). Eu zic sa-ti iei si o palarie cu borouri mari, niste platforme ...acum palaria, nu-i obligatorie.
3)merge si combinatia de camasa-blugi evazati foarte bine. Nu uita de platformewinking. Si ca accesorii, poti sa-ti iei ceva din piele sau in nuanta de maro.
4)ceva mai casual happy, ar merge un tricou mai larg, si cand e mai racoare ia-ti un pulover sau un cartigan.
Sa-i porti sanatoasa... fundita? :* happy