| Deea236 a întrebat:

Masca de la Kallos placenta se aplica cu parul uscata sau uda? Inainte folosesc de placa indreptat si apoi se aplica cu masca de la kallos placenta, e ok?

FUNDITA! :X

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

1.Invata sa scrii corect gramatical.(nu ti-o spun cu rautate dar nu prea inteleg nimic, sincer)
2.Se aplica pe parul uscat
3.Da e ok sa aplici dupa ce te-ai intreptat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa aplici pe parul uscat?

Voi nu cititi ce scrie la instructiuni de utilizare? Se aplica pe par dupa ce te-ai samponat si clatit, apoi lasi vreo 30 de minute sa actioneze. Apoi CLATESTI. Nici nu miroase bine, nu prea vad cum o poti aplica pe parul uscat.
Daca vrei ceva care sa fie leave-in (adica sa se aplice pe parul uscat cum zici tu), iti recomand balsamuri tip spray de la Gliss sau Schauma, am vazut ca si Pantene are in gama. Un asemenea spray e mai bun, pentru ca protejeaza parul si impotriva deteriorarii termice din cauza placii de par sau a ondulatorului.