| anonim_4396 a întrebat:

E buna de ceva masca aceea de par cu placenta de la Kallos? Care dintre voi a incercat-o?

8 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu am folosit'o si am fost multumita de ea, in schimb o prietena de'a mea a folosit'o si nu a observat nicio schimbare. Dar merita sa incerci pentru ca are un pret bun dupa parerea mea/.

mlm
| mlm a răspuns:

Este destul de bunicica, am auzit foarte multe persoane ca o folosesc.

| Mina a răspuns:

Eu am incercat-o, dar nu mi-a placut.Trebuia sa imi pun numai la varfuri, pentru ca daca imi puneam si la radacina, ma manca capul.Am o prietena care a incercat-o si a patit acelasi lucru.

| Crisu_8081 a răspuns:

Mie imi ingrasa parul.Incearc-o si vezi daca iti face bine.Acum depinde si ce tip de par ai.

| andreea89 a răspuns:

Eu! sunt foarte bune toate mastile de la Kallos.eu sunt foarte multumita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io mai
dacum teciama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate cineva sa-mi spuna ce fel de maska?

| lilly_3679 a răspuns:

Este de fapt un tratament pentr par, poate fi folosit si ca balsam; se foloseste in special pentru parul ars, vopsit;