| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa port modelul asta de rochita la o nunta tinand cont ca e alba?
http://olx.ro/oferta/roche-zara-ID1qOBR.html

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt de parere ca nu merge. E alba si banala.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

La nunta nu te imbraci in alb. E culoarea miresei. Orice alta culoarea dar nu alb.

| Bondarel99 a răspuns (pentru ciocolatacupiperrosu):

Dar la cununie? E prea eleganta si sclipicioasa?

| ciocolatacupiperrosu a răspuns (pentru Bondarel99):

Nici la cununie tot nunta e. Chiar daca mireasa nu se imbraca in rochia de mireasa. Rochita e ok nu mi se pare prea sclipicioasa dar alta culoare.

| anutza00dragutza a răspuns:

Din punctul meu de vedere in primul rand e alba ceea ce nu merge la o nunta si in al doilea rand mi se par cam banala. Fara suparare

| gmari25 a răspuns:

Mda ar merge la cununie dar trebuie combinata cu ceva simplu atunci nu ar mai fi asa de sclipicioasa