| Summer Memories a întrebat:

Sambata asta imi fac majoratul si mi-am cumparat o rochita albastru electric care o s-o port cu niste pantofi negrii de catifea aproape ca astia: http://www.okazii.ro/catalog/44110829/pantofi-negri-baby -blue.html.

Rochita este pe umeri.Cum as putea sa ma machiez si sa-mi fac parul? Nu-l vroiam prins.doar ceva lejer dar tinand cont ca rochita e pe umeri cred ca ar da bine macar dat intr-o parte.

Niste idei va rog :D

Multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Poti sa til ondulezi foarte foarte mult si apoi cu niste agrafe negre iti prinzi parul intr-o parte, ca si o coada intr-o parte doar ca nu est eprins cu un elastic.

| Elle_1658 a răspuns:

Daca as fii in locul tau ( eu am parul de lungime medie ) eu mi-i l-as indrepta iar machiajul ar fi smokey eyes

| ionela_2221 a răspuns:

Parul...e cam complicat... ar fi bine sa til lesi pe spate, si sa adaugi un accesoriu in el, o alta varianta ar fi sa til prinzi cumva la fel mai lejer asa cum doresti tu)big grin