| Vampire00 a întrebat:

Mi-am cumparat benzi pentru fata,ca mi-a aparut putina mustata in colturi gurii,si am luat banda am dezlipit-o in doua si a m aplicat cand am tras mi-a ramas toata ceara fara sa se smulga un fir.M-am enervat in ultimul hal.
Sfaturi,va rog, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

He-he.
Trebuia sa incalzesti benzile intre palme... eventual sa freci putin ca sa se incalzeasca ceara si apoi sa o aplici.
Incearca sa te cureti si sa faci cum ti-am spus.Asa nu o sa mai ramana lipita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata las-o naibnii in pace ca nu o sa mai ai puf, o sa ai tepi.

| BiancaBaby a răspuns:

Pai trebuia intai sa incalzesti benzile intre palme tongue