| Kidda2 a întrebat:

mi-am luat mustata acum 2 zile cu ceara si a ramas putina ceara acolo... cum pot sa o iau?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Ceara se indeparteaza cu ulei de bucatarie! Masezi locul respecriv cu ulei apoi incerci sa indepartezi ceara! Mult succes!

| Kidda2 explică (pentru Xenya):

Am incercat si cu ulei dar nu se ia

| Xenya a răspuns (pentru Kidda2):

Eu cu ulei inlatur ceara...Atunci incearca sa iti faci un masaj abraziv cu malai(iti umezesti locul cu problema cu ulei si apoi incerci sa masezi cu putere cu putin malai)Asa sper ca se va rezolva problema!

| Kidda2 explică (pentru Xenya):

O sa incerc, multumesc!

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Kidda2):

Servetele cu Ulei de aloe vera pentru curatarea cerii.

| Xenya a răspuns (pentru Kidda2):

Presupun ca tu folosesti cear depilatoare pentu indepartarea mustatei mustata., dar te-ar ruga sa incerci de la farmacie benzi speciale pentru asa ceva.Nu sunt foarte dureroase si nu lasa ceara dupa dezlipire! happy

6 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Cu demachiant.