| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor repede va rog mi-am cumparat benzi cu ceara pentru mustata am dat 8 lei pe ele sunt de la farmec si acum sunt cu banda pe mustata e a 3a incercare pentru ca nu s-a luat pe cutie nu scrie cat timp trebuie sa o las poate ma puteti ajuta voi spunandu-mi acest lucru ceara e moale cand iau banda trebuie sa o tin pana se intareste? va rog frumos ajutati-ma

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mai inati incalzesti cera intre maini apoi pui pe mustata apesti 30 de secunde apoi tragi.