| LoLiTa1808 a întrebat:

Imi puteti spune daca cu Aknesol(sau Zineryt, nu stiu care e mai bun)trec cosurile de pe spate si de pe umeri? Daca da, care este mai bun, Aknesol sau Zineryt si cat costa? Daca nu, atunci cum imi pot trece intr-un timp cat mai scurt? Si pentru semnele de la cosuri(alea maro, oribilestraight face)ce pot folosi? Tot Aknesol sau Zineryt?! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Zineryt-ul, clar, este mult, mult mai bun și mai eficient.
De unde știu? Păi și eu îl folosesc de ceva vreme. happy

Zineryt-ul, este foarte foarte bun. Trebuie să te dai, unde sunt coșuri, urme în urma coșurilor, puncte negre bla bla bla.
Zineryt-ul costă cam 32 de lei happy Este un preț rezonabil, dacă ne gândim că are un efect miraculos asupra coșurilor nedorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineritul e o porcarie.
Are un antibiotic care se dizolva in alcool, alcoolul este iritant, bacteria cauzatoare de cosuri va fi imuna la antibiotic in scurt timp, vei avea un spate uscat iar prin aceasta uscare pielea va intelege ca trebuie sa produca sebum deci mai multe cosuri.
http://didiglamour.blogspot.ro/2012/07/despre-zineryt-fara-perdea.html citeste mai mult aici si eu folosesc Ivatherm Akne syt.