| floriana08 a întrebat:

Mi-am vopsit prima oara varfurile blonde (radacina nu) apoi am vopsit tot parul si dupa cateva saptamani parul s-o deschis ft tare spre roscat si m-am vopsit din nou un pic mai inchis doar ca la radacina nu s-o prins si o ramas tot o nuanta spre roscat. Ce pot face sa imi scot de tot vopseaua din par? Este de folos utelul? Ce nuanta o sa am duca aceea? Nuanta mea naturala este saten

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Pai singura varianta e sa te inchizi cu saten o data la 2 luni pana scapi.