| Alii26 a întrebat:

Buna!sadNu stiu ce sa mai fac eu sunt bruneta si m`ia crescut par negru pe burtacrying...cum sa scap de el? de epilat nu vreau sa ma epilez ca pe urma se vede urat, am obeservat asta la o colega. Ce as putea face sa nu il mai am? am citit cateva anunturi pe net... daca bei 2 cani de ceai de menta pe zi, se va rari parul, nu va mai fi des.Este adevarat?

Stiti o solutie cum as putea sa scap de el? dau funditasad

si baieti...pe voi va deranjeaza fetele cu par pe burta?sad

8 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Poti sa-l decolorezi laughing

| yoysh a răspuns:

Pai singura solutie ar fi epilarea, daca bei ceai in niciun caz nu o sa ti se rareasca parul burta.

| Panda a răspuns:

Decoloratlaughing

| anamaria91 a răspuns:

In primul rand, ar fi bine daca te-ai obisnui ca aia esti tu. Daca cineva te respinge pentru asta e complet idiot.
Am auzit de ceva epilari definitive da cred ca costa ceva. Ai putea intreba un dermatolog despre chestia asta...

| Maxxie a răspuns:

Sa stii ca pe mine unul nu! Nu mar deranja, dar poti sa te dai cu crema speciala! nu fii stresata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la plafare medicamente naturale sunt unghuente care sunt chiar folositoare iar chestia cu ceaiu s-ar putea sa meraga dar sa fie special pentru asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| thepunusher a răspuns:

E ceva hilar pentru o fata.Mai bine epileaza-te, nu se poate vedea mai urat decat cum e acum.