| IForgotMyNameAgain a întrebat:

O data la cate luni trebuie sa ma tund ca sa imi creasca mai repede parul si sa fie mai sanatos? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O data la doua luni dar putin din varfuri

12 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Eu stiu ca o data la 3 luni, tunse putin varfurile. Seara faina :*

| Ramoneluu a răspuns:

Da dar foarte putin

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Ramoneluu):

Ce?

| Ramoneluu a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Trebuie sa te tunzi odata la o luna dar putin

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Ramoneluu):

Eu m-am tuns acum o luna, iar varfurile nu imi sunt deloc despicate. O data la o luna e prea deswinking

| Ramoneluu a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Depinde de par la mine e nevoie pe fiecare luna

| Ramoneluu a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Stii cumva daca poti castiga ceva daca esti in top 10?

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Ramoneluu):

Nu. Doar daca esti pe locul 1. Si din 7 care sunt pe locul 1 se alege unul. Si se si verifica raspunsurile.

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Odata la o luna!

| Antonia27 a răspuns:

Daca te tunzi mult, o data la 2 luni si jumatate si daca te tunzi putin o data la luna!
Funda?

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Antonia27):

O data la o luna nu e cam des?

| dina01 a răspuns:

Parul nu creste mai repede. daca nu te tuzi o data la citeva luni capetele incep sa se arda de la soare sau de la placa si se rup, de asta si e recomandat sa le tunzi cite putin o data la citeva luni, astfel pofi sa iti mentii parul sanatoswinking