| dutzy_2100 a întrebat:

O prietena m-a intrebat de curand ce forma a fetei are... eu zic ca e ovala dar nu sunt foarte sigura. Ma intrebat si daca cred ca i'ar sta bine cu parul mai lung... Eu nu stiu ce sa spun. Nu l-a avut mai lung de atat :-?

http://i53.tinypic.com/28jce2f.jpg

si l'ar dori cam asa lung ( poate cu 5 cm mai lung):

http://www.google.ro/......tp?/imgres 500&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=302&ei=KJwoTbCMM4PssgbYoKSkA g&oei=IJwoTfWYG8Wh8QO3p_GDBw&esq=2&page=2&ndsp=35&ved=1t :429, r:2, s:32&tx=54&ty=89&biw=1280&bih=933

Crede'ti ca i'ar sta bine? :)

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Emii_7808 a răspuns:

Hey, si eu am forma fetei ovala si rudele mi-au spus sa ma mai tund. acum am parul mai scurt de umeri si nu prea am fost incantata cand m-am tuns. eu zic ca ii sta ok asa cum este si daca vrea poate sa isi lase parul sa vada. daca nu sa-l faca asa cum era. happy pup :*

2 răspunsuri:
| dublud a răspuns:

I'ar sta happy
chiar foarte foarte bine

| alliwtsa a răspuns:

Cred ca i-ar sta binehappy
dar conteaza si mana profesionistului care i-o face