| Simona_1559 a întrebat:

As vrea sa ma tund ca in poza aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0&tx=77&ty=57, dar nu stiu daca mi-ar sta bine pentru ca am fata ovala. Acum am parul lung si blond. Culoarea n-as vrea s-o schimb. Credeti ca ar merge?

9 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Da, o sa mearga foarte binewinking
Nu schimba culoareaoh go on

| friday a răspuns:

Vai, da` ce tunsoare straight face!

| annna a răspuns:

Cred ca o sa iasa binewinking

| Aly64 a răspuns:

Daca ai fata ovala o sa iti stea super :*

| Mirrruna a răspuns:

Iti va sta foarte bine. Asa m-am tuns si eu vara din 2010 si am tot fata ovala. Toti mi-au spus ca imi sa bine. Pa!

| spad3r a răspuns:

Merge perfect tongue

| AndraGomez2002 a răspuns:

Nu te supara te rog, dar cu un par blond asa ceva nu ti se potriveste iti recomand sa ai stilul tau unic, da, cred si eu asta ca Selena Gomez ste un exemplu in lumea modei dar fii originala adica cateva idei(detalii)nu strica dar cred ca povata mea te ajutat... sper! Fundabig grin

| Mariana_5897 a răspuns:

O sa fii super faina toti o sa te invidieze perfecta minunata o sa fii super tare esti

| BellaThorne a răspuns:

Eu personal cred ca iti va sta bine cu orice fel de Freza,eu inca nu mas tunde asa, ca nu prea imi place, dar tie eu cred ca iti va merge