| Deliaaa2003 a întrebat:

oamenii imi spun ca sprancenele mele au o forma frumoasa doar ca nu prea se vad ..Degeaba au o forma frumoasa daca nu se vad foarte bine?

Răspuns Câştigător
| Rany2017 a răspuns:

Crede-ma ca desi nu te cunosc pot sa iti spun ca mult mai frumoasa este o persoana cu sprancenele asa cum le-ai descris tu, decat una cu sprancene tatuate, vopsite sau creionate. Poate si culoarea parului tau este intr-o nuanta deschisa si de aceea ai si sprancenele asa. Conteaza sa iti placa tie cum arata sprancenele tale, nu altor oameni.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Le-ai pensat prea mult si nu mai ai sprancene, de aceea nu se mai vad?
Nu-i nimic, lasa-le sa creasca, si da-te pe mana unei cosmeticiene profesioniste, urmatoarea data.

| Freya1 a răspuns:

Du-te la salon si le vopseste

| Eduard619 a răspuns:

Le poti da cu un creion pentru contur ca sa se vada.
Desi nu vad ce relevanta au sprancenele la opersoana.

| Victor453 a răspuns:

Invers, mie mi se pare ca e mai frumos asa!

| Ana2333 a răspuns:

Daca au o forma frumoasa trebuie sa fii fericita pentru ca nu multe fete au norocul asta, acum depinde si cine sunt acei oameni ce iti zic ca nu prea se vad. Sunt cumva persoane carora le plac sprancenele desenate excesiv? In orice caz daca firul de par este deschis la culoare tot ce poti face este sa te duci la un salon si sa ti le vopseasca putin mai inchis dar sa nu iti lase urmele de vopsea pe piele sa nu se vada dizgratios. Trebuie sa gasesti o cosmeticiana care are bun gust si stie ce inseamna a pune in valoare o spranceana frumoasa. Atunci vei avea sprancene pe care le va vedea toata lumea

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Sunt frumoase asa, dar dacă tii neapărat sa ti se vadă poti sa te dai cu un creion sau cu chit sau sa le vopsesti la salon, nu constă mult.

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Sunt frumoase asa, dar daca tii neapărat sa ti se vada poti sa te dai cu un creion, chit sau sa ti le vopsesti la salon, nu constă mult