| Face2face a întrebat:

Pana acum m-am pensat eu singura pe ici pe colo. Dar m-am gandit sa ma duc la un salon ca sa imi dea forma la sprancene big grin, desi imi e foarte frica sa nu mi le faca foarte subtiri si sa arate praf sad. Intrebarea mea este daca stiti vreun salon prin Berceni si c-am cat costa big grin. M-as face eu singura dar nu ma pricep iar mai intai trebuie sa imi dea cineva forma tongue. Deci plizz help. Pe voi cine va face sau va faceti singure? Si in plus mie cam rusine sa ma duc numai pentru pensat. Aaa si apropo trebuie si programare la salonul recomandat de voi sad? tongue
Pup kiss

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Eu st din bacau si la mine un pensat costa numai 10 lei si nu ai de ce sa-ti fie rusine ei se bucura de orce client mai ales in vremurile astea de criza

| Beatrice_5910 a răspuns:

Eu de vreun an ma pensez singura, mi-am schimbat forma de vreo 3 ori tot singura. Obisnuiam sa merg la diferite saloane dar la niciunul nu mi-a placut. Ori ma durea, ori nu facea cum imi placea, ori era exagerat de mult. Iti recomand sablonuri. Eu am folosit si de la Sephora iar acum am de la E.L.F.Cand am schimbat forma am lasat sa creasca vreo 2 saptamani apoi aplicam sablonul cu forma care o doream, faceam cu un creion muuuult mai inchis apoi pensam ce era exces.

| Pikachuuuu a răspuns:

Dar de ce sa iti fie rusine. sincer eu aveam o prietena care tot la fel era. ii era rusine. sincer si mie mi se pare uneori foarte ciudat sa ma duc singura. prima data cand m.am dus m.am dus cu o prietena f buna. e cel mai bine asa. eu ma pensez de ceva vreme, si un sfat valoros in functie de cum ti le penseaza si daca firele mai lungi eu ti.asi propune sa ti le si vopsesti. nu e foarte scump. sper sa te descurci

| puby a răspuns:

Pai este unu pe soseaua giurgiului nr 121 daca nu ma inser ella salon eu acolo ma duc mereu te duci si faci programare cred ca iti ia in jur de 10 lei plus cat ii lasi ei bacsis eu ma duc la mary este ft tare mi-e mi-a facut sprancenele potrivit varstei mele iar pentru tuns tot acolo ti-o recomand pe inna la fel este foarte buna ma duc la ea de vreo 2 ani si intotdeauna plec cu o schimbare de look. sper ca ti-am fost de ajutor

| Zamfir_Laura_1988 a răspuns:

Poti sa incerci la salon WOW, pe Brancoveanu. Preturile sunt si pe site http://saloncoafurawow.ro/