| Keepcalmandloveme a întrebat:

Heii TPU :*. Pana acum m-am pensat eu singura. Dar m-am gandit sa ma duc la un salon ca sa imi dea forma la sprancene, dar mi-e frica ca nu o sa le faca pe gustul meu..Cine stie un salon bun in Timisoara?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Nu sunt din Timişoara, dar poţi să faci aşa: Îţi cauţi pe net o poză cu sprâncene frumoase şi i-o arăţi. Îi spui că vrei să ţi le facă exact aşa. Sau, te uiţi la sprâncenele ei, dacă sunt pensate frumos, poţi să ai încredere, dacă nu, te duci la altcineva.