| DariaLav a întrebat:

Parul meu imi cade foarte tare in ultima perioada si cred ca este de la stres si s a rarit foarte tare. Ce imi puteti recomanda pentru ca sa nu mi mai cada?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Hei!
Am raspuns chiar ieri la o intrebare asemanatoare: http://www.tpu.ro/......va-ce-ati/ citeste aici! Sper sa te ajute!

| DariaLav explică (pentru BruneTTe):

Multumesc frumos!

| BruneTTe a răspuns (pentru DariaLav):

Cu drag!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema.iti cade parul pentru ca este vara si e cald si de la stress.zic sa iei niste vitamin cu zinc si calciu, bea multa apa, fa-ti un msaj capilar la 2-3 zile, si foloseste o masca cu ulei de ricin, ulei masline si vitamin A o data pe saptamana