| jojogyna a întrebat:

Buna puteti sa ma ajutatii? am o prietena de 16 care vrea sa se tunda emo,, este bruneta are parul lung pana la fun laughing... si a decis ca vrea sa se tunda. are tenul inchis si ochi caprui cei recomandati voi?

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

E păcat, dacă are tenul închis și ochii căprui, cu părul brunet și așa lung, nu merită să-l strice pentru o frizură emo, care poate o să regrete mai târziu.
Recomând să rămână așa cum este, e cel mai bine!

| Azazea a răspuns:

Daca e din Iasi o tund eu, sunt experta la frizuri emo, imi faceam mereu cand eram mai mica, si pe prietenele mele le tundeamlaughing si in prezent, dar nu mai suntem emo rolling on the floor

| NoNameasdod a răspuns:

Am o intrebare : Tu esti in poza de profil? Pari draguta :p.; x
Si, eu as zice sa nu se tunda emo thinking, incearca sa o convingi... dupa cum ai escriso tu, e draguta happy. si mai bine nu s-ar tunde.