| ladyinredsaunegru a întrebat:

Eu sunt cu tenul un pic inchis, si am ochi caprui inchis.Mi-ar sta bine blonda? Am parul castaniu inchis si m-am gandit vara asta sa ma tund bob lung si sa il fac blond, ar fi bine sau?

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

In nici intr-un caz sa nu te faci blonda. Nu ti-ar sta bine mai ales ca ai tenul inchis si parul tau natural e saten inchis. Ti-ar sta bine bob, dar nu blonda!

| 49Days a răspuns:

Nici o sansa. Si eu il am mai inchis dar daca ar fi ceva m-as face tot saten cu suvite o tenta ceva depinde dar in niciun caz blonda.
Uita-te la alea bronzate si blonde cum ti se par?

| Dayuuum a răspuns:

In niciun caz blonda! http://assets.acasatv.ro/......iami_1.jpg

Iti place? Pe mine ma dor ochii. Mai bine te faci bruneta decat blonda. Poate nu esti atat de inchisa la culoarea pielii, dar totusi, nu arata bine.