| Céline7 a întrebat:

Recent mi-am facut breton, problema e ca am parul cret si in fiecare sambata indrept bretonul cu placa.Credeti ca e posibil sa mi se rareasca parul sau sa-mi cada..........ect.?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| StefanVLY a răspuns:

Bună, părerea mea e că nu există şansa să-ţi cadă parul sau să se rărească, a cum depinde si de tine, cum manevrezi placa. Totusi îţi doresc numai bine, fundăă?

| Gheorghe_Simona_1991 a răspuns:

Stai linistita ca nu se rareste... eu folosesc placa de ani de zile si am un par frumos se poate arde varfurile in timp dar daca le tai nu este nici o problema... pup

| Serban_Anda_1998 a răspuns:

Ei bine...da deoarece placa in timp iti arde parul si ai sanse mari sa-ti cada...