| floaredecolt77 a întrebat:

recomandati-mi un fond de ten pentru ten gras, cu acoperire mare si rezistent. mc

6 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Buna,Revlon color stay, pentru ten gras, e minunat, te dai dimineata si dupa multe ore arata de parca dabia te-ai dat, e singurul fond de ten cu care ma inteleg.eu am tenul gras si orice fond de ten se intinde imediat si arata oribil, dar acesta, face minuni!

| floaredecolt77 explică (pentru lumy4u):

Multumesc. am sa il incerc... eu am tenul gras doar in zona T si cearcane. vreau ceva care sa acopere maxim laughing

| lumy4u a răspuns (pentru floaredecolt77):

Acopera maxim

| Tzukushi a răspuns:

Uite aici fondul meu de ten pentru ten gras, am scris mai multe despre el, SPECIAL PT TEN GRAS

http://mariabeautytips.wordpress.com/......in-review/

| Tzukushi a răspuns:

Buna, citeste experienta mea personala cu fondul meu de ten preferat

http://mariabeautytips.blogspot.ro/......u-ten.html

| TheWhiteTiger a răspuns:

Avon, dar sa fie pudra nu crema sau gen ruj pentru ca astea nu sunt bune la tenul gras.