| cCristiannn a întrebat:

Buna seara,acum cateva zile mi-am luat niste blugi si sunt cam largi jos,daca ii duc la croitorie mi face mai slim,dar intrebarea e daca o sa arate frumos, dupa ce ii modifica si daca se observa modificarile?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine stie, tu mergi cu ei la croitorie si croitorul i ti i a măsuri si le face exact după mărimea ta, spune i sa le faca bine, sa nu se vada prea mult ca sunt modificati.

| NegruAlb a răspuns:

Daca e croitor priceput, o sa arate frumos si nu se observa modificarile big grin

| claudica2703 a răspuns:

Mie mi-i face tata acasă la mașina de cusut. E doar amator și pasionat de croitorie, nu face decât mici retușuri acasă, dar nu se observă deloc. Deci dacă tata care nu e profesionist reușește să îi facă ok, un coitor ar trebui să nu îți pună probleme. Ceea ce vrei tu e o operațiune destul de simplă, so.