| tuGatita a întrebat:

Buna tpu...de un timp am o problema cu tenul. mi-au aparut pe fata mici bubite de culoarea tenului, deci nu rosii si nu sunt cosuri. am un ten normal, nu e gras si nu inteleg de ce mi-a aparut asa ceva. am folosit crema de galbenele grasa, un gel de aloe vera, plus ca imi curat tenul de 2 ori pe zi cu o solutie de la lady's pe baza de trandafiri si ceai. si totusi nu mai trec. am hotarat sa nu mai dau cu nimic pe fata, doar cat ma spal atat. daca aveti vreun "remediu" va rog sa ma sfatuiti si pe mine. si daca stiti ceva pentru cosuri pe spatebig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lore01 a răspuns:

Eu zic sa consulti un dermatolog!