| goldenbullet a întrebat:

Buna seara. Am un tatuaj negru (blackout) pe tot antebratul. Stiti cumva daca peste negru, se poate tatua ceva color? Vreau sa il refac si in functie de acest aspect voi alege alt model. Multumesc

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Genul asta de tatuaj nu se poate acoperi, este nevoie de "depigmentare", gen cu laser faci mai multe sedinte, scazi din contrastul tatuajului initial si abia peste un timp faci altul peste.
Costa mult si nu cred ca merita.
Daca l-ai facut si ai crezut ca merita, acum de ce vrei altceva?
Am tatuaje de vreo 15 ani, nu refac nimic si nici nu imi pare rau ca le-am facut happy

| goldenbullet explică (pentru Simpatic):

M-am plictisit de el laughing

| ReddY25 a răspuns (pentru Simpatic):

Ce fel de tatuaje? Poți dezvolta?

| Simpatic a răspuns (pentru ReddY25):

Masonice, ma reprezintawinking

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Din ce am cautat pe Google Images despre acest stil de tatuaj, nu cred ca ar mai merge alta culoare peste negrul ala foarte pigmentat. Intreaba artistul tattoo care ti l-a facut.