| NlR a întrebat:

Ceau TPU! Spuneti-mi va rog cat costa un tatuaj (alb-negru) pe tot antebratul?

Răspuns Câştigător
| FlorenceVi a răspuns:

Hei. Costul tatuajului se face in functie de dimensiune, de complexitate, de sedintele in care a fost batut tatuajul, de cate culorii se folosesc si de zona in care este batut.
Iti spun asta pentru ca asta este meseria mea si a prietenului meu.

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Depinde de oferta lor, dacă este mai micuț costă 50-150 de ron, dacă este mai mare în jur de 150-300.
Nu ți-aș recomanda.
O seară plăcută!