| extazyboy a întrebat:

Buna seara,folosesc ceara de par si fixativul de la taft, am o intrebare dupa ce imi fac freza de ce mi se fac firele despicate adica nu stau drept cum trebuie sa stea pentru freza ce mi-o doresc

5 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

...Nu stiu intreaba un hairstylist...dar numai de curiozitate cati ani ai?

| extazyboy explică (pentru DolceKiss):

Serios? raised eyebrows data viitoare cand te gandesti sa publici asa ceva mai bine nu mai postawinking

| DolceKiss a răspuns (pentru extazyboy):

Scuze dar am un coleg care tot la fel se da cu ceara si fixativ si parca mi-a zis ca numele lui pe TPU este tot ceva cu boy happy am crezut ca poate esti tu oricum scuze happy

| BestStudio a răspuns:

Simplu foloseste o ceara de par sau un gel cu memorie mai buna sa nu folosesti fixativ si gel normal iese tare naspa.Ca parul tau sa fie mai smecher fai baie pieptanal si usucal cu feonul o sa ai un volum mai bun dar totusi nu prea vizibil.

| Petroiu_Cristian_1953 a răspuns:

Pai daca ti-o faci ca mine eu ma ud in cap si ma sterg putin imi fac tepii de sus si illas sa se usuce si mi se face bine fara sa dau cu fixativ cum ma chinuiam mai de mult dar cum tio faci u sa-mi spui daca vr sa te ajut