| aligru a întrebat:

Sigur mai exista intrebari pe subiectul asta, dar totusi risc!
De unde pot cumpara o peruca blonda si de preferat cu "parul" de lungime medie sau lunga.Accept site-uri sau e-mail-urile persoanelor ce vand, orice! Sa fie un pret acceptabil(vreau de fun, nu neaparat calitate)! Multumesc anticipat celor care vor raspunde!

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl50 a răspuns:

Http://www.cadourifunny.ro/shop-pentru-carnaval-peruci-categorie-88-6.html

Nu costa mult perucile si sunt foarte dragute si de petreceri, etc...

| aligru explică (pentru OnlyGirl50):

Multumesc pentru efort!

2 răspunsuri:
| yutsa a răspuns:

Poti sa mergi la magazinul de jucarii pentru copii acolo am vazut o peruca blonda si nu e foarte scumpa, 15 lei