| agojira14 a întrebat:

..stie careva spray uri de calitate si in care pot sa am încredere pentru vopsit parul? ...nu vreau sa imi vopsesc tot parul adica si la radacina ca stiu cat de periculoase sunt...doar pe la varfuri si puțin mai sus..si sa se ia la prima spalare. Multam de ajutor!

2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Nu o sa vezi vopsea sau spray de par care sa nu fie periculoase.
eu din cate stiu sunt destul de periculoase folosite pe termen mai lung, iti spun din propria experienta.
eu acum folosesc fucsina... se gaseste in farmacii.
e de un mov spre roz. si chiar arata bine pe par, mai ales pe cel mai putin inchis la culoare

| agojira14 explică:

Eu voiam un roscat mai inchis...dar multam oricum