| hey97 a întrebat:

Rochiile cu spatele gol merg fara sutien? fundahappy

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Evident ca se pot purta fara sutien, dar depinde si cam "ce" ai de pus in sutien, daca ai foarte mult e aiurea sa umbli fara sutien :) Daca nu ai prea mult atunci e ceva mai simplu, desi tot ar fi de evitat anumite melodii la dansat. Exista insa si sutiene fara bretele pe umar, speciale pentru rochiile mai speciale, poti sa vezi aici modelele http://www.perfecte.ro/......atori.html

22 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
De fapt ele se poarta fara suteien pentu a nu se vedea in spate sutienul.

| mona a răspuns:

Da,merg fara sutien

| Elena1234456 a răspuns:

Poti folosi si sutien-cupa happy.

| darrio2007 a răspuns:

Se poarta numai fara sutien.

| Reiikó a răspuns:

Fara sutine ar arata bine...nu se vede urat, dar daca vrei poti sa iti puni si sutinei ambele variante arata bine.

P.S. iti sugerez sa iti pui un sutinetransparent nu se va vedea foarte tare.

| ピンク a răspuns:

Depinde din ce material sunt facute. Dar exista sutiene fara inchizatoare la spate, care functioneaza ca niste abtibilde.
http://www.youtube.com/watch?v=daj85x55Bic

| Xtadelo a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista niste "floricele" care se lipesc pe unde nu trebuie sa nu se vada nimic pe zona bustului si totul e ok.

| para001 a răspuns:

Da normal

| Lora1 a răspuns:

Da happy

| xFakeSmilex a răspuns:

Daca vrei sa porti o rochie cu spatele gol, este obligatoriu sa renunti la sutienul clasic cu bretele pe spate.
Poti purta un body cu spatele gol.
Dar nu purta sutien, se vor vedea foarte urat bretelele pe spate.

| hey97 explică (pentru xFakeSmilex):

Dar fara se vede urat?

| xFakeSmilex a răspuns (pentru hey97):

Depinde.
Probeaza rochia, si cere sfatul cuiva care te vede imbracata cu ea.
Este cel mai bine!

| danyshatAT a răspuns:

Merg foarte bine arata mai sexi fara sutien

| RazvanelStefanel a răspuns:

Normal te fac mai atragatoare si sexy

| Karmesytta a răspuns:

Da!

| MikiRozy a răspuns:

Nu cred..se vede urat. Dar poti folosi bretele transparente.Eu folosesc si chiar nu se observa happy

| briinfinity a răspuns:

Da, doar sa nu fie mulate sau transparente!

| Quinn a răspuns:

Da, aşa se poartă, altfel bretelele sutienului s-ar vedea foarte urât.

| Pittini_Naldi_1992 a răspuns:

MERG doar daca mergi la un botez bal etc

| Mariaaaa777 a răspuns:

O rochie cu spatele gol arata mult mai bine fara sutien...Parerea mea.

| AliAlicia a răspuns:

Da cel mai probabil ca da...asa este cel mai bine fara