| TestoasaRoz a întrebat:

Stiti vreun sampon sau un balsam care sa imi faca parul sa nu mai stea atat de umflat? De obicei dupa ce ma spal pe cap parul meu sta umflat rau si putin ciufulit. Eu acum ma spal cu nivea dimond gloss si cu balsamul, dar vad ca nu ma ajuta la nimic. Ajutorsad

1 răspuns:
| angela89 a răspuns:

Balsam de la avon, gama advanced technics, pentru par degradat (cel cu capac albastru inchis). eu folosesc doar balsamul, dar poti lua toata gama.