Întrebare recomandată | SweetMustache a întrebat:

Buna happy Stiti vreun site (care livreaza si in Romania) de unde pot cumpara cateva carcase cu One Direction? Mercii :* Dau FUNDA celor mai bune raspunsuri
P.S : Nu vreau site-ul Okazii.ro happy

5 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pe site-ul lor oficial, acolo gasesti.

| AmanoYuno a răspuns:

Ce zici de asta?:http://www.ebay.com/......sch/i.html eu am mai comandat de pe ebay si vin destul de repede; P

| Dii23 a răspuns (pentru AmanoYuno):

O intrebarebatting eyelashes am vazut ca sunt din alte tari. ti-a luat mult cost? laughing

| AmanoYuno a răspuns (pentru Dii23):

Nu chiar.depinde...pe ebay vand persoane. ebay-ul este doar un site pe care oameni isi fac reclame si ei expediaza pachetul asa ca depinde de om

| Dii23 a răspuns (pentru AmanoYuno):

Ahamm, mersii.