| Giorgi_Alina_1995 a întrebat:

Buna,sung intr-o made dilema la o rochie neagra pantofi rosii ce culoare at trebuii sa imi iau dresul?(negru cumva)

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Dres pe caldura asta? mai bine fara

| Etelca a răspuns:

Nu-ti lua dres de culoarea piciorului, vei arata ca o taranca.NU purta deloc, e vara.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna, dres de culoarea piciorului, vei arăta super, dresul negru nu este asa de frumos nu te ar avantaja, pantofii cum sunt? Au ceva accesorii barete ceva? Tocul cîti cm are? Multumesc si daca ai timp poate ne zici.

| Ruxandra15 a răspuns:

Pantofii sunt inchisi sau decupati? Daca sunt decupati FARA DRESS. Daca i rochie neagra clar dres culoarea piciorului ca nu mergi la un concert rock nu?

| ilinc a răspuns:

Dres transparent
sau culoarea pielii

| Mayflower a răspuns:

Ar merge mai bine un dres de culoarea piciorului, zic eu. happy