| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt baiat, am 22 de ani, am o problema cu parul. Am parul bogat, dar foarte moale, fir subtire, avantajul este ca imi pot face cam orice frizura ca "am de unde", dar nu sta locului. Mereu trebuie sa folosesc fixativ cu putere maxima ca sa ii pot mentine volumul, in afara de fixativ sau gel, nimic nu il tine in loc si imi intra in ochi, am incercat spuma si ceara, degeaba. Chestia e ca nu arata natural cu fixativ si ii ia din stralucire, dar numai asta functioneaza. Ce altceva as putea folosi?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea2 a răspuns:

Pudra de volum, nu incarca parul, nu se vede deloc pe par si il poti aranja cand vrei tu

3 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Nu merge s-o faci la fel ca a lu' Sasuke?

| MarianWLF a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Intrebam de un produs bun, ce legatura are.

| JhonHatzz a răspuns:

Eu unul recomand ceara de par. Poti gasi in comert ceara care iti schimba culoarea parului
(temporar) sau simpla. O cutie de ceara te tine cam 2-3 saptamani si are cam cele mai bune rezultate