| corny04 a întrebat:

Buna happy

Sunt bune cosmeticele de la firma Fraulein38?

As vrea sa cumpar un set de pensule pentru machiaj, si nu sunt sigura big grin

Funda!

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Da, eu mi-am comandat un set de pensule pentru machiaj profesional si sunt foarte bune. Pana acum am fost multumita de ele.

| corny04 explică (pentru raluk27):

Si sunt moi? Nu le cade parul?

| raluk27 a răspuns (pentru corny04):

Da, sunt din par natural. Setul pe care il am contine vreo 24 de pensule, dintre care folosesc doar 4. Le spal cam o data pe saptamana si pana acum nu le-a cazut parul si nici nu s-au deformat.

| corny04 explică (pentru raluk27):

Mersi :*

m-ai convins sa iau si eu pensulele :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune să nu curg!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu am mai auzit pana acum de acesta frirma si nici nu am gasit recenzi pe net, eu iti recomand insa elf, au pensule bune la preturi avntajoase.