| Alina1101 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o trusa de machiaj profesionala si pensule, dar sa fie de calitate. de la ce firma mi-ati recomanda sa cumpar? m-am uitat pe internet si am gasit truse de la fraulein, ce stiti despre ele sunt bune? chiar nu as vrea sa dau banii degeaba pe ceva necalitativ. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Fraulein nu sunt bune deloc, daca intr-adevar iti doresti produse profi. Daca iti iei Fraulein sau cosmetice de 2 lei de la metrou e aceeasi chestie. Incearca produsele de la Sigma, MAC sau chiar pe cele de la Elf - care sunt si ieftine si bune.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti paleta Naked sau Naked 2.

| andrw1929 a răspuns:

BE luxourius

| KaterinaРомановский a răspuns:

Nu am auzit de fraulein, încearcă pentru moment de la MAC.

| Popm a răspuns:

Incearca www.cassiopea.ro! recent i-am descoperit si eu

| xXsecretXx a răspuns:

Http://mercador.ro/......19uwD.html uite pensule ieftine si bune aici, e cel mai ok anunt de pe net pana acum

| Alina1101 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!