| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si vreau sa va intreb daca fac o mare prostie daca imi iau mustata cu Big-ul?

Răspuns Câştigător
| Tzukushi a răspuns:

Stai cuminte

9 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Sa nu faci chestia asta, o sa regeti toata viata. Dupa iti va creste ca la barbati.

Daca nu vrei sa te duci la salon, se gasesti in supermarket-uri benzi speciale pentru fata, eu folosesc Farmec, 20 benzi- 10ron.

| mona a răspuns:

Faci cea mai mare prostie daca iti iei mustata cu bigul, incearca ceara sau banda

| alexaalexandraa a răspuns:

Foloseste penseta.

| Ioananmt a răspuns:

Să nu faci astaa!
Am o prietenă care a făcut asta și îi crește aproape ca la bărbați!

| OnuOnulică a răspuns:

Ai mustata? o.O
De obicei la fete nu le cresc.
Oricum eu te sfatuiesc sa nu folosesti big-ul.

| IrinaSinzianu a răspuns:

Cum sa-ti iesi mustata cu big-ul? :o
Doamnee! straight face
Cumpara-ti benzi cu ceara. Nu doare asa tare. Si oricum. te vei obisnui cu durerea aceea. Dar in niciun caz NU ITI LUA MUSTATA CU BIG-UL!

| oanateo a răspuns:

Daaaa! sa nu faci asa ceva!
poti sa mergi la o cosmeticiana si sa ti-o decoloreze daca e vizibila cam tare.
succes!

| NECru a răspuns:

Probabil ai vazut la tatal tau cum arata ne barbierit dupa 2-3 zile, asa ai putea arata si tu peste 1 an poate 2.

| Roxis a răspuns:

Sa nu faci asa ceva laughing)))))))
Si eu am...nu se vede f rau, dar nici nu vreau sa o iau, din frica de a nu creste mai mult laughing