| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani. Si vreau sa va intreb cum sau cu ce pot sa imi dau jos mustata dar sa nu mai creasca repede inapoi?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cu ceara tine cel mai mult. Benzi reci sau ceara calda. Te poti face si la salon.

4 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Cu bricheta

| Radu284 a răspuns:

Nu exista metode nedistructive prin care sa faci mustata sa creasca mai incet. O poti da jos cu lama, ca orice om normal care se barbiereste.

| Tartarugatataris a răspuns:

Poti sa iti iei mustata cu benzi cu ceara...dar cine nu isi doreste o barba?