| 0771195235 a întrebat:

Bună, sunt reprezentant avon si nu știu unde sa plătesc comanda, ajutați-mă

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Te duci la.un aparat si apesi la optiunea. avon

| 0771195235 explică (pentru croissant):

Și la ce magazin sau nu știu se afla aparatul ala?

| croissant a răspuns (pentru 0771195235):

La un market sau centru comercial

| RobertMoon a răspuns:

Platesti comanda cand vine curierul cu coletul acasa.

| laeimbrea a răspuns:

Poti sa platesti la un alarat ZebraPay, acest aparat se gaseste in magazinele Profi.

Mai poti plati la orice magazin care are aparat PayPoint, magazinele care au acel aparat au pe usa sau în geam o hartie pe care scrie "PayPoint" cu galben, ele se mai găsesc si în agențiile loto.
Este un site unde poti vedea punctele de vânzare PayPoint: https://ro-ro.paypoint.com/harta-plati-facturi-incarcare-electronica cauti acolo orașul tău.

Daca ai internet banking poti plati direct prin aplicatie.