| Mituca a întrebat:

A folosit cineva samponul alpecin anti caderea parului ce ajuta la intarirea radacinii? Eu il folosesc si mi se pare ca imi lasa parul (care e cam blond inchis) mult mai maro. Pentru cei ce nu l-au folosit este un sampon cu cofeina. Deci, intrebarea este, cofeina din sampon lasa parul mai inchis la culoare? Daca da, imi puteti recomanda alt sampon anti cadere?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Incearca ceva naturist.fierbe frunze de nuc si spalate cu acea apa.intareste firul de par.la fel poti face si fierband urzici

1 răspuns:
| Andreea11989 a răspuns:

Buna, sincera nu stiu ce efect are cofeina, dar pot sa iti recomand un sampon pe care l-am folosit si eu impotriva caderii parului:
https://www.beautyoneshop.ro/......-1784.html