| Daiadaiana a întrebat:

Buna TPU :* acum cateva luni am avut probleme cu pielea, am avut acnee. Am citit pe net ca crema de galbenele este foarte buna pentru vindecarea ranilor cicatricelor etc. Iar mie mi-a ramas ceva semne de la acnee si chiar cateva 'cicatrici' de culoare roz si foarte mici. Ar fii ok sa ma dau cu crema? Sfat please :*

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Ai putea incerca. cred totusi ca ar fi mai eficienta chiar o crema pentru regenerare. cauta in farmacii happy

| onelove12 a răspuns:

Ia de la farmacie CICATRIZIM contine sunatoare galbenele musetel si tataneasa..este foarte buna! am avut aceeasi problema

| dariacristina13 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine te-ai duce la o farmacie din apropiere, care sa iti zica o crema potrivita pentru tine, sau daca nu merge crema data de farmacista sa te duci la un doctor dermatolog, ei stiu cel mai bine ce e de facut pentru problema ta happy