| Istrate_Ciprian_1999 a întrebat:

Buna tpu.Am 15 ani si as vrea sa-mi pun aprat dentar as vrea sa stiu cat costa(am inteles ca pretul difera de cabinet regiune eu sunt din jud sibiu as vrea un pret aprox). Aici sunt niste poze cu dinti ce as vrea sa-i,, indrept'
http://www.megafileupload.com/5b2h/DSC_0632.JPG
http://www.megafileupload.com/5b2g/DSC_0633.JPG Astept cat mai multe informati. Dau funda, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde daca-ti trebuie mobil sau fix, asta doar stomatologul poate decide. poate ajunge si la 2000 de lei + sedintele lunare/ 2 saptamani in care platesti strangerea aparatului.

| Peridava a răspuns:

1. Link-urile date, nu ne arata nici o fotografie.
2. La 15 ani s-ar putea sa fie cam tirziu. Mai bine mergi direct la un stomatolog si intreaba atit utilitatea aparatului cit si pretul.

| Anonimsilver a răspuns:

Un aparat dentar costa in jur de 1500 de lei doar pe o parte, si eu ma confrunt cu problema asta, nu e niciodata prea tarziu sa incerci sa iti indrepti dintii. Succes happy