| keytleen a întrebat:

Am 16 ani 1, 75 si 62 de kg. Am putina burta si nu stiu cum sa scap de ea. As dori sa mai slabesc vreo 5 kg sa ajung la 55 de kg, si as vrea sa folosesc centura din aia de slabit pentru burta, fese etc. Ce parere aveti despre asta cu centurile de slabit? Eu cred ca iti ea grasimea de pe burta si fese... Voi? Funda

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pai, eu zic ca arati foarte bine si asa! Daca, totusi, vrei tu sa mai slabesti, atunci poti sa folosesti si centura aceea sau mai poti: face cateva exercitii in fiecare zi sau o alimentatie schimbata - mese dese si mancat putin, ceaiuri de slabit de la Fares, insa toate facute cu cap fiindca nici foarte mult slabit nu-i bun! Mult noroc!